Fiorentina | 2:2 | SSC Napoli |
|
||||||||
Portugal U15 | 0:2 | Japan U15 | |||||||||
USA U15 | 4:2 | Morocco U15 | |||||||||
Croatia U15 | 3:2 | England U15 | |||||||||
Fluminense | 2:1 | Cerro Porteño | |||||||||
Universitario | 0:1 | Botafogo |
|
||||||||
Rosario Central | 4:1 | Caracas FC | |||||||||
São Paulo | 0:0 | Barcelona SC | |||||||||
San Lorenzo | 3:2 | Liverpool FC | |||||||||
Istanbulspor | 1:3 | Sivasspor |
|
||||||||
Antalyaspor | 2:1 | Adana Demirspor | |||||||||
Raith Rovers | 5:5 on pens | Partick Thistle | |||||||||
São Paulo U20 | 3:4 | Cruzeiro U20 | |||||||||
Atlético-MG U20 | 2:3 | Flamengo U20 | |||||||||
FK Cukaricki | 0:1 | Partizan | |||||||||
Mladost | 2:0 | FK TSC | |||||||||
NK Istra | 2:0 | NK Varazdin | |||||||||
SAPA Helsinki | 4:0 | Hyvinkään PS | |||||||||
RiPS | 2:1 | MPS | |||||||||
Puistolan Urh. | 2:1 | PKKU II | |||||||||
HJK Helsinki | 1:2 | VPS | |||||||||
AC Oulu | 1:1 | IFK Mariehamn | |||||||||
SJK Seinäjoki | 3:1 | FC Inter | |||||||||
Ilves | 5:0 | FC Haka | |||||||||
JJK Jyväskylä | 0:1 | Atlantis FC | |||||||||
Åbo IFK | 4:1 | Masku | |||||||||
Pargas IF | 4:4 | Euran Pallo | |||||||||
Korsnäs FF | 0:3 | VPS II | |||||||||
Sääripotku | 0:2 | FF Jaro II | |||||||||
FC Kiisto | 7:1 | KPV II | |||||||||
VG-62 | 1:3 | MuSa | |||||||||
Nokian Palloseura | 3:1 | PP-70 | |||||||||
P-Iirot | 11:0 | EBK | |||||||||
PPJ Helsinki | 2:1 | FC Futura | |||||||||
Nurmijärvi | 2:2 | JäPS II | |||||||||
Valtti | 4:0 | FC Kontu | |||||||||
HerTo | 0:6 | HPS | |||||||||
Stal Mielec | 0:0 | Pogon Szczecin | |||||||||
Górnik Zabrze | 1:1 | P. Niepolomice | |||||||||
Pirin | 2:2 | Etar | |||||||||
Loko Sofia | 1:1 | Botev Vratsa | |||||||||
Hebar P. | 0:1 | Beroe | |||||||||
Mezőkövesd | 1:1 | MTK Budapest | |||||||||
FC Auggen | 2:2 | FC Teningen | |||||||||
GW Ilsenburg | 3:3 | Fort. Magdeburg | |||||||||
FSV Barleben | 2:2 | Lok Stendal | |||||||||
RW Thalheim | 0:1 | Bitterfeld-W. | |||||||||
Halle-Ammendorf | 5:2 | VfB Ottersleben | |||||||||
Blau-Weiß Dölau | 0:0 | SV Westerhausen | |||||||||
Waldgirmes II | 4:5 | FC Ederbergland | |||||||||
SC Groß'lohe | 4:1 | Jahn Forchheim | |||||||||
SC Melle 03 | 3:0 | TV Dinklage | |||||||||
SV Holdorf | 1:2 | VfL Oythe | |||||||||
Holthausen/B. | 4:0 | H. Friesoythe | |||||||||
Vorw. Nordhorn | 2:3 | BV Garrel | |||||||||
FC Schönberg 95 | 3:0 | Doberaner FC | |||||||||
Malchower SV | 5:0 | Kühlungsborn | |||||||||
MSV Pampow | 2:2 | Greifswald II | |||||||||
GSV Maichingen | 1:1 | Rot-Weiß Weiler | |||||||||
TSG Weinheim | 1:0 | TSV Reichenbach | |||||||||
Hagen/Uthlede | 3:1 | Lindwedel-Hope | |||||||||
U. San Martín | 2:2 | Dep. Municipal | |||||||||
Gimnasia y Tiro | 0:2 | CA Temperley | |||||||||
Damac FC | 1:1 | Al-Fayha | |||||||||
Al-Ettifaq | 1:1 | Al-Okhdood | |||||||||
Al-Nassr | 1:1 | Al-Hilal | |||||||||
KF Fjallabyggd | 0:3 | Kormákur/Hvöt | |||||||||
Haukar | 1:1 | Aegir | |||||||||
Sydney FC II | 1:3 | Sydney Olympic | |||||||||
CCM Academy | 1:2 | Ilinden | |||||||||
Knights | 0:1 | South Melbourne | |||||||||
Dandenong City | 0:1 | Avondale FC | |||||||||
Moreland | 2:1 | Green Gully SC | |||||||||
FK Partizani | 1:0 | KF Skënderbeu | |||||||||
FK Slutsk | 1:4 | Dynamo Brest | |||||||||
BATE Borisov | 1:0 | Slavia | |||||||||
DFK Dainava | 0:1 | Suduva | |||||||||
EGS Gafsa | 1:6 | Stade Tunisien | |||||||||
CS Korba | 1:2 | Club Africain | |||||||||
OC Kerkennah | 0:2 | AS Marsa | |||||||||
Daejeon Korail | 3:1 | Yeoju FC | |||||||||
NK Bravo U19 | 2:1 | NK Rudar U19 | |||||||||
Racing Club | 3:0 | Coquimbo Unido | |||||||||
Cruzeiro | 1:0 | La Calera | |||||||||
Luqueño | 2:3 | RB Bragantino |
|
||||||||
Uni. Católica | 0:0 | Alianza FC | |||||||||
CS Ameliano | 0:2 | Trinidense | |||||||||
Fram Reykjavík | 3:0 | ÍH | |||||||||
Afturelding | 1:3 | Valur | |||||||||
Harju JK | 4:2 | FCI Levadia U21 | |||||||||
Atlético Grau | 4:0 | Cusco FC | |||||||||
Police Tero FC | 3:0 | Bangkok Utd. | |||||||||
Kelantan DN | 2:3 | Sabah | |||||||||
Drogheda United | 2:3 | Galway United | |||||||||
Shelbourne | 1:0 | Waterford FC | |||||||||
St. Pat's | 0:1 | Derry City | |||||||||
Sligo Rovers | 0:3 | Bohemians | |||||||||
Dundalk FC | 1:0 | Shamrock Rovers | |||||||||
Bray Wanderers | 1:3 | Cork City | |||||||||
Cobh Ramblers | 1:1 | Treaty United | |||||||||
UCD | 3:3 | Finn Harps | |||||||||
Wexford FC | 2:0 | Kerry FC | |||||||||
Wayside | 2:1 AET | Collinstown | |||||||||
Geylang | 4:4 | Tampines Rovers | |||||||||
CD Mirandés | 1:1 | Elche CF | |||||||||
Southampton | 3:1 | West Brom |
|
||||||||
Benfica B | 5:2 | FC Porto B | |||||||||
Paços Ferreira | 2:1 | Belenenses | |||||||||
Famalicão | 1:2 | Casa Pia | |||||||||
Rio Ave | 1:1 | Benfica |
|
||||||||
Real Farma | 0:4 | Nyva Vinnytsya | |||||||||
FC Aarau | 0:4 | FC Wil 1900 | |||||||||
AC Bellinzona | 0:2 | FC Sion |
|
||||||||
Neuchâtel Xamax | 4:0 | Stade Nyonnais | |||||||||
FC Schaffhausen | 2:2 | FC Baden 1897 | |||||||||
FC Thun | 6:3 | FC Vaduz | |||||||||
Teplice B | 4:2 | Jablonec B | |||||||||
Taborsko B | 0:2 | Slavia Prague B | |||||||||
Pisek | 2:2 | Sokol Hostoun | |||||||||
Viagem Usti n/L | 4:1 | Sparta Kolin | |||||||||
Ceska Lipa | 0:4 | Ml. Boleslav B | |||||||||
Zlinsko | 2:0 | Uhersky Brod | |||||||||
Blansko | 2:3 | Trinec | |||||||||
Start Brno | 1:1 | Hodonin | |||||||||
Hlucin | 2:1 | Karvina B | |||||||||
Hranice | 3:2 | Frydlant n. Os. | |||||||||
Aalborg BK | 1:0 | FC Fredericia | |||||||||
Vendsyssel FF | 0:0 | Sönderjyske | |||||||||
Kolding IF | 2:1 | Hobro IK | |||||||||
ZJ FC | 5:2 | NT Zhiyun | |||||||||
CZ Mighty Lions | 2:4 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
HN FC | 2:3 | WH Three Towns | |||||||||
MZ Hakka | 1:4 | CD Rongcheng | |||||||||
CC Yatai | 3:2 | BJ Guoan | |||||||||
NK Dubrava ZG | 4:0 | Bijelo Brdo | |||||||||
Warta Gorzow | 0:3 | Rekord B-B | |||||||||
Znicz Pruszkow | 2:1 | Wisla Plock | |||||||||
Resovia Rzeszow | 1:3 | Motor Lublin | |||||||||
Gefle | 1:0 | GIF Sundsvall | |||||||||
Trelleborg | 0:0 | Helsingborgs IF | |||||||||
Utsiktens BK | 1:1 | Östers IF | |||||||||
Kairat-Zhas | 10:1 | Kyran | |||||||||
FC Arys | 2:0 | Okzhetpes | |||||||||
Dustlik T. | 1:3 | Aral Nukus | |||||||||
Xorazm FС | 0:2 | Olimpik-Mobiuz | |||||||||
Radunia Stezyca | 0:2 | Stalowa Wola | |||||||||
GKS Jastrzebie | 0:0 | Wisla Pulawy | |||||||||
Türkgücü Münch. | 0:1 | FC Memmingen | |||||||||
Spelle-Venhaus | 2:6 | Hamburger SV II | |||||||||
Auckland City | 5:0 | Solomon Warrior | |||||||||
FavAC | 1:1 | Leobendorf | |||||||||
Oberwart | 2:0 | FC Marchfeld | |||||||||
TWL Elektra | 3:3 | Young Violets | |||||||||
Drassburg | 1:1 | Ardagger | |||||||||
SC Neusiedl/See | 0:4 | Rapid Wien II | |||||||||
Dornbirner SV | 1:2 | FC Kufstein | |||||||||
Wolfurt | 3:4 | Rankweil | |||||||||
Silz/Mötz | 1:4 | Bischofshofen | |||||||||
Akademisk BK | 1:1 | Nyköbing FC | |||||||||
Atl. Vega Real | 0:0 | Cibao FC | |||||||||
AD San Carlos | 0:1 | Saprissa | |||||||||
Hünfelder SV | 2:0 | VfB Marburg | |||||||||
FC Gießen | 2:1 | RW Walldorf | |||||||||
Hanau 93 | 1:5 | Hanauer SC 1960 | |||||||||
Türk. Friedbg. | 3:1 | FSV Fernwald | |||||||||
FV Endenich | 1:2 | Bonner SC | |||||||||
1.FC Gievenbeck | 2:1 | Brünninghausen | |||||||||
Lichtenberg 47 | 1:0 | E. Mahlsdorf | |||||||||
Tasmania Berlin | 2:2 | H. Zehlendorf | |||||||||
U. Fürstenwalde | 0:2 | TeBe Berlin | |||||||||
Rotenburger SV | 3:0 | VfV Hildesheim | |||||||||
G. Egestorf/L. | 2:2 | SV Atlas | |||||||||
BSV Rehden | 1:2 | SV Meppen II | |||||||||
Orsha | 1:1 | Ostrovets | |||||||||
Wienerberg | 1:2 | 1980 Wien | |||||||||
Red Star | 5:1 | Slovan HAC | |||||||||
Mannswörth | 1:3 | Simmering | |||||||||
WAF Brigittenau | 3:1 | SV Schwechat | |||||||||
Korneuburg | 1:1 | SC Retz | |||||||||
Langenrohr | 4:0 | Waidhofen/T. | |||||||||
SC Ortmann | 4:1 | St. Pölten Jun. | |||||||||
Schrems | 0:2 | Rohrbach/G. | |||||||||
Kilb | 4:0 | Zwettl | |||||||||
Siegendorf | 1:0 | Kohfidisch | |||||||||
SC/ESV Parndorf | 2:2 | Bad Sauerbrunn | |||||||||
Deutschkreutz | 9:0 | Rudersdorf | |||||||||
Dietach | 2:0 | SPG Wels II | |||||||||
Mondsee | 3:3 | Schallerbach | |||||||||
Edelweiß | 3:2 | Friedburg | |||||||||
Union Perg | 1:4 | ASKÖ Oedt | |||||||||
Micheldorf | 2:3 | Weißkirchen | |||||||||
Ostermiething | 2:2 | St. Martin/M. | |||||||||
Fehring | 4:3 | Lebring | |||||||||
Gnas | 2:3 | Bruck/Mur | |||||||||
FC Gamlitz | 4:5 | ASK Köflach | |||||||||
Ilz | 1:1 | SC Kalsdorf | |||||||||
Heiligenkreuz | 1:1 | Fürstenfeld | |||||||||
Wildon | 1:2 | Schladming | |||||||||
Hartberg II | 1:2 | Frauental | |||||||||
SVG Bleiburg | 0:4 | SV Spittal/Drau | |||||||||
ATUS Velden | 0:1 | ATUS Ferlach | |||||||||
ATSV Wolfsberg | 0:1 | SAK Klagenfurt | |||||||||
FC Lendorf | 1:1 | Köttmannsdorf | |||||||||
SV Kraig | 0:2 | Klagenfurt II | |||||||||
Innsbrucker AC | 3:0 | Kundl | |||||||||
FC Volders | 2:6 | WSG Tirol II | |||||||||
Völs | 0:0 | Kematen | |||||||||
Fügen | 4:1 | Ebbs | |||||||||
Kitzbühel | 2:0 | SK St. Johann | |||||||||
SV Wörgl | 3:1 | Telfs | |||||||||
Admira Dornbirn | 2:0 | Höchst | |||||||||
FC Lustenau | 3:0 | SC Göfis | |||||||||
Nenzing | 0:1 | A. Lustenau II | |||||||||
Eugendorf | 1:2 | Seekirchen | |||||||||
Adnet | 0:4 | Bramberg | |||||||||
Siezenheim | 4:1 | USK Anif | |||||||||
SAK 1914 | 1:0 | Straßwalchen | |||||||||
Golling | 1:3 | Bürmoos | |||||||||
FC Puch | 3:2 | Thalgau | |||||||||
AKA Admira U18 | 4:2 | Burgenland U18 | |||||||||
Cham II | 3:3 | Zug 94 | |||||||||
FC Brunnen | 1:1 | Red Star ZH | |||||||||
FC Sursee | 2:1 | Kickers Luzern | |||||||||
AKA SV Ried U16 | 4:5 | AKA Salzb. U16 | |||||||||
AKA Admira U16 | 4:1 | Burgenland U16 | |||||||||
Ahli Nabatieh | 0:3 | Chabab Ghazieh | |||||||||
Sagesse SC | 0:0 | Tadamon Sour | |||||||||
Shabab Al-Sahel | 0:1 | AC Tripoli | |||||||||
La Luz | 0:1 | Mvd City Torque | |||||||||
SZ Juniors | 1:2 | QD Red Lions | |||||||||
TA Tiankuang | 0:3 | FS Nanshi | |||||||||
HK Mingcheng | 1:4 | JX Lushan | |||||||||
DL K'un City | 0:2 | YN Yukun | |||||||||
RZ Yuqi | 2:0 | SH JD Huilong | |||||||||
1461 Trabzon | 2:1 | Yeni Mersin IY | |||||||||
Igdir FK | 3:1 | 24 Erzincanspor | |||||||||
La Fiorita | 2:0 | Cosmos | |||||||||
Ind. Jrs. | 0:1 | Manta FC | |||||||||
Ha Tinh FC | 2:1 | HCMC FC | |||||||||
Binh Duong FC | 4:1 | CAHN FC | |||||||||
Thanh Hoa FC | 3:1 | Quang Nam FC | |||||||||
Ha Noi FC | 2:0 | HAGL FC | |||||||||
Panjshir | 0:0 | Khosilot | |||||||||
ZSKA Dushanbe | 0:0 | FK Khujand | |||||||||
Qarabag FK | 4:3 | Turan Tovuz | |||||||||
FC Botosani | 1:0 | CS Mioveni | |||||||||
FBK Karlstad | 0:1 | Hammarby TFF | |||||||||
FC Rosengård | 2:0 | BK Olympic | |||||||||
Nations FC | 1:0 | Accra Lions | |||||||||
Monza U19 | 1:5 | Lecce U19 | |||||||||
Fiorentina U19 | 2:2 | Sampdoria U19 | |||||||||
QDN Miaoling | 0:10 | GD Mingtu | |||||||||
GD Red Treasure | 1:1 | GX Zuxing T. | |||||||||
GX Bushan | 6:0 | HN Shuangyu | |||||||||
HN Zhonghong | 1:3 | GZ Zhucheng At. | |||||||||
Victoria | 3:0 | Univer Oguzspor | |||||||||
Saksan | 4:0 | FC Iskra | |||||||||
CF Pachuca U23 | 0:0 | Necaxa U23 | |||||||||
Monterrey | 0:1 | CD Cruz Azul |
|
||||||||
Roda JC | 0:5 | NAC Breda | |||||||||
Spartans | 2:2 | Dumbarton | |||||||||
Palermo | 2:0 | Sampdoria | |||||||||
Sint-Truiden | 1:1 | OH Leuven | |||||||||
Bengaluru U17 | 1:5 | Zinc FA U17 | |||||||||
Dempo SC U17 | 1:6 | Chennaiyin U17 | |||||||||
F4 Change U17 | 3:1 | Snipers FC U17 | |||||||||
Shillong U17 | 0:4 | Classic FA U17 | |||||||||
Abahani Ltd. | 7:1 | Brothers Union | |||||||||
Sheikh Russel | 1:1 | CTG Abahani | |||||||||
Mohammedan | 3:3 | Rahmatganj | |||||||||
BengaluruFC U21 | 4:5 on pens | Muthoot FA U21 | |||||||||